Logo Geosystems

obserwacje Ziemi

Dane obrazowe charakteryzuje bardzo duża zawartość informacyjna, co czyni je niezastąpionym źródłem informacji o zmieniającej się powierzchni ziemi. Zależnie od planowanego zastosowania wykorzystuje się różne techniki pozyskiwania informacji, pozwalające na  rejestrację różnych fragmentów widma promieniowania odbitego od powierzchni ziemi. Wykorzystuje się promieniowanie widzialne, podczerwień, zarówno krótkofalową jak i długofalową, czyli termalną. Działają również systemy oparte na promieniowaniu mikrofalowym czyli radarowe.

GEOSYSTEMS Polska jest polskim partnerem kilku dostawców satelitarnych danych obrazowych. Systemy satelitarne oraz produkty proponowane przez operatorów stanowią istotny element oferty naszej firmy.

Wieloletnia współpraca z firmami fotolotniczymi, uczestnictwo w wielu projektach zakładających pozyskanie i przetwarzanie zdjęć i zobrazowań lotniczych pozwoliła na wprowadzenie do oferty wiele interesujących i wartościowych typów danych obrazowych pozyskiwanych z pułapu lotniczego.

Szczegółowe zapytania można kierować do nas pisząc na adres:
Biostrateg baner
(C) 2017 GEOSYSTEMS Polska Sp. z o.o.